Je čas na koupi Darwina Nuneze?

Výborná forma

Nunez má výbornou produktivitu. V posledních 6 zápasech vstřelil 3 góly a připsal si 4 asistence. V FPL získal 35 bodů. Bodově blanknul jen v jednom případě.

Výborný los

Liverpool ho má teď velmi přívětivý. V příštích 6 kolech má jen jednoho těžkého soupeře. A tím je Manchester City. Pak už to je velmi hratelný. Luton, Brentford, Fulham, Sheffield a Crystal Palace. Očekávejme hodně gólů LFC a další produktivitu Nuneze

Top útočník v FPL

Nunez v této sezoně získal 47 bodů v 10 zápasech. To je skoro 5 bodů na zápas. Je potřeba vzít v potaz, že jeho minutáž je značně omezená. V základní sestavě nastoupil jen v 4 případech. I tak dokáže vyprodukovat velmi solidní čísla. To je skvělá zpráva.

Nízké vlastnictví

Útočník Liverpoolu v GW10 získal celkem 10 bodů za 1 gól a 1 asistenci. Jeho ownership byl okolo 10% Nyní se zvýšil na 13.5% Do začátku dalšího kola to půjde ještě nahoru ale ne zas o tolik. Přece jen většina manažerů má Haalanda a Watkinse/Alvareze. Nunezovo vlastnictví ještě určitě nepřeskočí 20% A to je velká výhoda. Čím lépe bude Darwin bodovat , o to víc nám to pomůže v celkovém pořadí.

Já Nuneze už v týmu mám a nemůžu si stěžovat. Jeho koupě je určitý risk, který se však může určitě vyplatit. Its Darwin time!

Co si o tomto kroku myslíte Vy? Dejte nám vědět v komentářích!

Napsat komentář